KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14808531
nr 1480 8531
Anders Heller
(f. 1904), Sverige
Etsning, Hötorget. Signerad. Bildmått: 22x29 cm, yttermått inklusive ram: 33x40 cm
Anders (Andor) Heller, svensk bildkonstnär född i Ungern 1904.
Utrop:
500 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 18:45:50
Anders Heller
Läs mer om Anders Heller